Sinema

Vikings 6. Sezon Ne zaman Başlayacak?

Vikings 6. Sezon, Vikings dizisi izleyicilerle buluştuğu ilk günden beri hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Konusu, karakterleri, çarpıcı sahneleri ve müzikleriyle son yılların en başarılı yabancı dizilerinden biri olan Vikings, çok kısa sürede efsaneleşmeyi başardı. Kanada ve İrlanda ortak dizisi, Michael Hirst tarafından yazılıp yönetilen Vikings, 45 dakika süren bölümleriyle izleyicileri tarihi İskandinavya (Norveç) ve bu bölgenin cesur savaşçılarıyla buluşturuyor.

Yeni Konu: Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hemen hemen her karakteri ve her sahnesiyle beğenilerin odak noktası haline gelen Vikings dizisi, 8,7’lik IMDb puanıyla da başarısını taçlandırıyor. Norslar olarak da bilinen, Norveçli korsan ve tüccar kavimi Vikingler’in efsanevi savaşçılarının, krallarının ve ve insanlarının yer aldığı bu dizi müzik ve kostümleriyle de izleyicileri 8 ve 9. yüzyıllara götürüyor. Şimdi dilerseniz efsaneleri konu alan Vikings dizisinin 6. Sezonunun ne zaman başlayacağına ve dizi karekterlerine bakalım.

Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezon için müjdeyi veren history  5. Sezon bitmeden önce Vikings 6. Sezonun yayınlanacağını duyurmuştu.. Fakat tahmini olarak dizi 2018’in yaz aylarında 6. sezonu ile bize merhaba diyeceğini söylediğimiz dizi için yeni bir açıklama yapıldı; Dizinin Kasım ayında yayınlanacağı History Chanel tarafından Vikings resmi Instagram hesabında duyuruldu. Dizi ile ilgili olarak Vikings 6. Sezon ilk fragmanı da yayınlandı.

VİKİNGS 6. SEZON 1. BÖLÜM 28 KASIM 2019’DE YAYINLANACAK

VİKİNGS 6. SEZON TÜM BÖLÜMLERİ DMAX KANALINDAN ÜCRETSİZ YAYINLANACAK.

Vikings 6. Sezon Türkçe Fragman

Vikings 6. Sezon Fragman

Vikings Dizi karakterleri ve Gerçek isimleri

1. Ragnar Lothbrok (Travis Fimmel)

Derin derin bakan mavi gözlerin ardındaki kazanma hırsını, sesini, karizmasını… Ne kadar anlatsak da boş, izlemeniz gereken bir oyunculuk sergiliyor. Travis Fimmel dizide hem muhteşem bir Viking savaşçısı hem de çiftçidir. Çok çapkın olmasına karşın Karısı Lagertha’yı çok seven biri ve 5 erkek çocuğu vardır. Kabile reisinin tüm karşı çıkmalarına rağmen batıya yelken açmıştır. Daha sonrasında da önü kesilemeyen yolculukları başlamıştır.

2. Lagertha (Katheryn Winnick)

Çoğu kadının hayalinde vardır Legartha kadar güçlü olmak, Legartha da kocası Ragnar kadar güçlüdür. İskandinav mitolojisinde Shield-Maiden olarak adlandırılan, eşlerinin yanında savaşa giden güçlü ve tanınan bir kadın savaşçıdır. Kocasının başarısı için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Lagertha rolünü Güzel oyuncu Katheryn Winnick oynamaktadır ve kendisi 17 Aralık 1977 doğumlu bir aktristir.

3. Floki (Gustaf Skarsgard)

Vikinglerin delisi de diyebiliriz Floki için. Kaçık tavırları, deli bakışları ve ilginç gülümsemesi ile dizide ilgi odağı olmayı başarmıştır. Ragnar’ın en yakın arkadaşı olan Floki, Earl’ün bütün karşı gelmelerine rağmen Ragnar için tekne yapmıştır. Tekne ustası olan Floki, Vikingler için o zamana kadar yapılmış en uzun tekneyi yapmıştır. Floki karakterine can veren Gustaf Skarsgard da Vikinglerin soyundan gelmektedir. Vikins 6. Sezonda da oynamasını bekliyoruz.

4. Rollo (Clive Standen)

Ragnar’ın kardeşi olan Rollo çok iyi bir savaşçıdır aynı zamanda içten içe sürekli Ragnar’ın özgünlüğünü kıskanmaktadır. Kıskançlığı içindeki kötüyü ortaya çıkartmıştır ve sonunda Ragnar’a karşı savaşmıştır. Daha sonrasında ne yaptığını fark eden Rollo tekrar kardeşinin yanında savaşmaya devam etmiştir.  Ama Rollo’nun kıskançlıkları bitmemiş ve kardeşine karşı Parisi savunmuştur. 6. Sezonda da oynamasını beklediğimiz Rollo son olarak 5. sezonda Legartha’ya karşı savaşmıştır.

Konu ile alakalı olarak daha önce yayınladığımız şu habere de bakabilirsiniz. La Casa de Papel 3 Sezon, Yeni sezon ne zaman?

Kaynaklar: listelist.com, paratic.com

Yorum Ekle

Yorum bırak