Sinema

The Walking Dead 9 Sezon Fragmanı

The Walknig Dead 9 Sezon fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. Dünya çapında milyonlarca izleyicisi bulunan ünlü çizgi romanın beyaz perde versiyonu yeni serüvenleri ile ekranlara gelecek. TWD 9. Sezon fragmanı ve görseli AMC televizyonu tarafından izleyicinin beğenisine sunuldu.

The Walking Dead 9 Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan The Walking Dead 9 Sezon Ekim ayında izleyiciler ile buluşacak. Dizinin yeni sezonu farklı bir zaman diliminde gerçekleşecek. The Walking Dead yeni sezonunda izleyiciyi yeni sürprizler bekliyor.

Sevilen dizide 9. Sezonda alışılmışın dışında bir zaman dilimini izleyeceğiz. Salgından sonra geçen zamanda Dünya’nın fiziksel olarak nelere maruz kaldığını izleyiciye aktarılacak. Geçmiş yaşamdaki kullanılan ev, köprü, yollar ve hayatı kolaylaştıracak diğer araçların yok olduğunu ve hayatta kalma mücadelesinin zorluğunun bir tık ötesini izleme şansımız olacak. TWD yeni sezonu ana teması ise Rick Grimes üzerine kurulu olacak.

The Walking Dead 9. Sezon Darly resim

The Walking Dead 9 Sezonda Neler Olacak?

Öncelikle belirtmeliyiz ki yeni sezonda olacaklar ile ilgili haber sadece bizim öngörümüzdür. AMC’nin bu konuda resmi bir açıklaması yoktur. TWD 8. Sezon finalinde Rick’in arkadaşları kendi aralarında ittifak kurmuşlardı.

Rick, Negan’ı öldürmeyerek kendi arkadaş grubunda büyük tepkiye yol açacak bir karar vermişti. Sezon finalinde Maggie kocasını öldüren Negan’ı kurtardığı için Daryl ile ittifak kuracak. Bu ittifak diziyi yeni bir boyuta taşıyacağı kesin. Merak edilen konu ise Rick ve Michonne bu durumu nasıl düzelteceği. TWD 9. Sezon kapak resmine baktığımızda ise, dizide farklı bir boyut olduğunu görmek mümkün. Özellikle Michonne’un at arabası üzerindeki resmi, değişen Dünya’da kullanılan araçların yok olduğunu ve daha ilkel şartlarda hayatta kalma mücadelesinin verilmesi gerektiğini gösteriyor.

The Walking Dead 9. Sezon Resim

TWD yeni sezonunda birçok yeni karakter ile tanışacağız. Rick ve ekibi yeni ittifaklar ararken, diziye farklı yüzlerin katılması bekleniyor. Dizinin bu sezonu oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. Dizinin bu sezonunda Negan’ın durumu ise büyük bir merak konusu. 4 sezondur oldukça aktif olarak gördüğümüz Negan ve kurtarıcıların olmaması dizinin aksiyonunu nasıl etkileyeceği ise izleyiciler arasında sosyal medy üzerinden oldukça fazla konuşulan bir detay olarak göze çarpıyor.

Yorum bırak