Sağlık

Solgar ile Bağışıklığınıza Destek Olun!

Solgar ile Bağışıklığınıza Destek Olun!

Vücudun diğer tüm sistemlerinin sağlıklı işleyebilmesi için gerekli sisteme bağışıklık denir. Bağışıklığının sistemi ne kadar güçlü ve sağlıklı olursa vücudumuz da bir o kadar enerjik ve sağlıklı olur.

Sağlıklı yaşamın en temel adımı güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmaktadır. Peki bağışıklık sistemiz nasıl güçlenir diyorsanız hemen sizlere konuyu açıklayalım!

Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için yapabileceğiniz 5 adım;

  • Düzenli egzersiz
  • Düzenli uyku
  • Bol su tüketimi
  • Stresten uzak durmak
  • Sağlıklı beslenmek

Tüm bu adımların yanı sıra bireylerin yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıklarında değişimler sebebiyle bağışıklık sistemini güçsüz kılabilir. Bu durumu önlemek için gıda takviyelerinden yararlanabilirsiniz. Takviye edici gıdalar, genel anlamıyla beslenme düzeninin yetersiz kaldığı durumlarda alınır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek, bireyin kendini daha enerjik hissetmesi gibi pek çok amaçla kullanılmaktadır. Takviye edici gıda markaları arasında en sık kullanılan Solgar’dır. O halde gelin Solgar ürünlerine birlikte bakalım…

Solgar ürünleri normal beslenme düzeninize ek olarak tüketilmektedir. 500’den fazla vitamin, mineral ve multivitamin gibi doğal gıda takviyelerini geliştirerek deneyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Solgar Omega 3

Omega 3 hamsi, ringa, uskumru gibi balıkların dokularından elde edilen yağdır. Solgar omega 3 yağ asidi içeriğine sahip hayvansal bir yağdır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine önemli ölçüde katkı sağlar. Ürün içeriğinde şeker, nişasta ve tuz bulunmaktadır. Tamamen organik özlerle harmanlanmıştır. Omega 3’ün eksikliğinde vücutta bir takım problemler ortaya çıkabilir. Hem bu durumu önlemek hem de sağlıklı kılmak için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

Solgar D Vitamini

Solgar D vitamini tek softjelde 1000 IU D3 vitamini içeriği ile günlük istenen D vitamini ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. D vitamini normal kemiklerin korunmasına yardımcı olur. Normal kas fonksiyonunun korunmasını destekler.

Siz de tüm Solgar ürünlerini Dermokozmetika sitesinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Kolay Yutulabilen Softjel formu ile kontrollü D Vitamini dozu alımını sağlarken, kullanımı kolaydır.

D Vitamini;

Normal kemiklerin korunmasına yardımcı olur.

Normal kas fonksiyonunun korunmasını destekler.

Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunda rol oynar.

Yorum bırak