Sinema

Sokağın Çocukları Ne Zaman Başlayacak ? Yayın Tarihi

Sokağın Çocukları

Sokağın Çocukları Ne Zaman – Bilindiği üzre Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisi bugün itibari ile final yaptı. Final yapmasının ardından çok üzülen seyircilere bir de müjdeli haber verildi. Sıfır Bir Yapım, Sokağın Çocukları adında yeni bir dizi yapılacağını ve bunun da BluTV üzerinden yayınlanacağını duyurdu. Bu haberden sonra Sıfır Bir Sevenleri Google’da dizi hakkında bir çok araştırma yapmaya başladı. Bizde Sokağın Çocukları dizisi hakkında en çok merak edilen soruların cevabını sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sokağın Çocukları Ne Zaman

Sokağın Çocukları Dizi Konusu

Dizinin yayınlanma haberini veren BluTV dizi hakkında ufak bir açıklamaya da yer verdi. BluTV resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre Dizi sokakta kalmış çocukların yaşantısını ve adalet arayışlarını konu alacak. Daha fazla yazmadan BluTV sitesindeki dizi hakkında bölümünde yazılan yazıyı sizinle paylaşayım.

 Türkiye’nin en gerçekçi dizisi Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana”‘dan yepyeni bir adalet hikayesi: Sokağın Çocukları. BluTV Özel Yapım’ı olarak çok yakında!

Sokağın Çocukları kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin hikayesini insanî bir yerden anlatıyor. “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutacak hikaye çok yakında sadece Türkiye’nin internet televizyonu BluTV’de.

Sokağın Çocukları Nerede Çekilecek

Sokağın Çocukları dizisi Sıfır Bir Yapımın Adana’daki film setinde çekilecek. Bilindiği üzre Sıfır Bir Yapım, Sıfır Bir dizisi için Adana’da yüksek maliyetli bir dizi seti kurmuştu. Bu dizi de aynı dizi setinde çekilecek.
Sokağın Çocukları

Sokağın Çocukları

Sokağın Çocukları Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosu ile ilgili Sıfır Bir Yapım ve BluTV’den her hangi bir açıklama yapılmadı ama tahminlerimizce Sokağın Çocukları Dizisi Adana’da çekileceği için oyuncu kadrosu Sıfır Bir Dizisi’nde görev yapmış kişilerden oluşacak. Ayrıca Sıfır Bir Dizisinde çok beğenilen Burak Akyüz ve Cengizhan Yurdutek dışında belli olan bir kaç oyuncu daha var, bunları şöyle listeleyebiliriz;
  • Cengizhan Yurdutek (Cengo)
  • Burak Akyüz (Burak)
  • Kenan Doğan Ciniviz (Garip)
  • Salih İnci (Salih)
  • Onur Akbay (Cihat Sarsılmaz)
  • Savaş Satış (Savaş)

Sokağın Çocukları Ne Zaman Başlayacak – Yayın Tarihi

Sokağın Çocukları Dizi yayın tarihi ile ilgili olarak ta BluTV ve Sıfır Bir Yapım’dan bir açıklama yapılmadı ama Dizinin çekimlerine Sıfır Bir’in final sezonu ile birlikte başlandığını tahmin ediyoruz. Bu doğrultuda dizinin yayınlanmasının en az 2 ay sonra olacağını düşünüyoruz. Dizinin resmi instagram hesabı: sokagincocuklaridizi

Sinema kategorimizin editörü sizler için dizi haberlerini ve güncellemelerini takip ediyor. Merak ettiğiniz soruları yorumdan sorabilirsiniz?

Yorum bırak