Haberler Sinema

Sıfır Bir 5 Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Yayın Tarihi…

Sıfır Bir 5 Sezon Ne Zaman Başlayacak

Sıfır Bir 5 Sezon Ne Zaman Başlayacak – Son yıllarda bir hayli popüler olan İnternet dizilerinin kitlesinde büyük artışlar görülüyor. Öncelikle Netfilix ile başlayan ve daha sonrasında başka platformların da ortaya çıkmasıyla daha da yükseliş gösteren bu sektörün en büyük artısı; diziler tamamen sansürsüz ve reklam araları yok. Bu özellikler sayesinde ücretli olmalarına rağmen kullanıcılara daha cazip gelen İnternet dizilerinin, Televizyon dizilerini bitirip bitiremeyeceği ise hala tartışma konusu, Bu konu burada kalsın gelin biz son 2-3 yıldır patlama yapan yerli İnternet dizisi Sıfır Bir Adana hakkında bilgi ve Sıfır Bir 5 Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusuna yanıt verelim…

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi İnternet dizileri, reklam ve sansür içermediğinden dolayı izleyicilerin daha da ilgisini çekmektedir. Bu kapsamda İlk yayınını Google’nin video paylaşım platformu olan YouTube da yapan sıfır bir dizisi, ilk 2 sezonunu da bu platformdan kullanıcılarına sunmuştur. YouTube’de hatırı sayılır bir izleyici kitlesi toplayan ve daha sonra BluTv Platformuna geçen sıfır bir dizisinin 3 ve 4. sezonu da BluTv üzerinden yayınlandı.

Sıfır Bir 5 Sezon Fragman

Sıfır bir ekibi tarafından paylaşılan bu videoda şu sözlere yer verildi:

Sıfır Bir “Bir Zamanlar Adana’da” 5. Sezonuyla Yakında BluTv’de! Takipte kalın…

Aynı video BluTv Youtube kanalında da paylaşıldı ve altına şu açıklama yazıldı.

Mahalleleri için savaştılar, acıyı sahiplendiler!,

Peki bitti mi? #SıfırBir, 5. sezonuyla yakında sadece blutv’de!

Sıfır Bir Dizi Konusu

Sıfır bir Adana, Adana’nın çoğunluğu doğudan göç etmiş ve yoksul insanlarının yaşadığı, Hürriyet Mahallesindeki sorunları çete savaşlarını ve uyuşturucu satışına karşı verilen mücadeleyi anlatıyor. Dizide uyuşturucu maddeye karşı çıkan ve haksız şekilde zengin olmuş insanlardan para çalan, tabiri caizse Robin Hood’luk yapan 3 arkadaşın yaşadıkları anlatılıyor. Bu kişilerin uyuşturucuya karşı verdikleri mücadele ve yaptıkları hırsızlıklar, onlara yeni dostlar ve düşmanlar kazandırıyor ve dizi bu kişilerin yaşadıklarını ele alıyor. Bir çok siyasi mesaj da barındıran dizinin 4. sezonunda 3 kişilik çetenin şair ruhlu elemanı özgür vurularak hayatını kaybetmiş ve çetenin haylaz çocuğu Cio ise vurulmuştur. Şimdi ise merakla beklediğiniz Sıfır Bir 5 Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusuna cevap verelim…

Sıfır Bir 5 Sezon Ne Zaman Başlayacak

ilk iki sezonu 5’er bölüm olarak yayımlanan ve amatörce çekilen dizi BluTv‘e geçince çekimlerdeki kalite artmış ve hayran kitlesini de genişletmişti. 3. sezonu 8 bölüm ve 4. sezonu da 11 bölüm olarak yayımlanan dizinin 5. sezonu da BluTv üzerinden yayınlanacak. Dizinin 5. sezonun 2019’un ilk bahar aylarında yayınlanmasını bekliyoruz. Şuan BluTv ve Sıfır Bir‘den resmi bir açıklama yapılmadı. Yayın tarihinin netleşmesiyle konuda güncelleme yapacağız.

Blu TV açıklamayı yaptı, Sıfır Bir 5 Sezon 23 Ocak’ta başlıyor!


Güncelleme ve Sıfır Bir hakkındaki haberlerden ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız, tarayıcınızın sol üst kısmında beliren Güvenli ibaresine tıklayarak açılan ekrandan Bildirimlere izin verin.

 

Yorum Ekle

Yorum bırak