Diğer Sinema

Sıfır Bir 4 Sezon 11 Bölüm Ne zaman ?

Sıfır Bir 4 Sezon 11 Bölüm Ne zaman

Sıfır Bir 4 Sezon 11 Bölüm Ne zaman? – Son yıllarda televizyon dizilerinin yerini, popüler internet dizileri almaya başladı. Bu kapsamda öncelikle amatör olarak çekimleri yapımış ve ilk 2 Sezonun’un Dünyanın en fazala kullanılan video izleme platformu olan, Youtube’da ücretsiz olarak yayınlanan Sıfır Bir dizisinin yayın haklarını bildiğimiz üzre BluTv satın almıştı. Satın almadan sonra 3. sezonu BluTv destekleri ile çekilen dizinin çekim kalitesinde gözle görülür bir artış yaşanmıştı. 4. Sezonu da BluTv de yayınlanan dizinin Son bölümü nefes kesti.

Sıfır Bir 4 Sezon 11 Bölüm Ne zaman?

Daha önce türk dizilerinin sürekli olarak şikayet ettiğimiz yönlerinden biri olan, baş roldeki adamların bir türlü ölmemesi ve adeta kurşuna kafa atan yapılarından sıyrılan dizinin 4. sezon 10. bölümde Başrol oynayan oyunculardan biri Özgür Meriç vurularak hayatını kaybetmiş ve diziyi izleyenlerin gözyaşlarını dökmelerine sebep olmuştu. Sıfır Bir 4 Sezon 11 Bölüm Ne zaman?

Çok fazla ses getiren bu olaydan sonra diziyi izleyen hayranları, dizinin sezon finali yapacağı 11. Bölümü  merakla beklemeye başladı dizinin 4. sezon 11. bölüm Fragmanı 14 Ağustos 2018 tarihinde Youtube platformu üzerinden paylaşıldı. Normalde bugün yayında olması beklenen dizinin 11. bölümünün yayına girmeyeceği ve 30 Ağustos 2018 günü yayına gireceği BluTv tarafından yayımlanan fragmanda bildirildi.

Gazapizm Sıfır Bir’e Katıldı

Dizide yaşanan başka bir olay ise, hem Sıfır Bir’in Hemde Show Tv de yayınlanan Çukur dizinin müziklerinin yapılmasına katkıda bulunan, son yılların popüler Rap sanatçısı Anıl Acar (Gazapizm)’in diziye katılması devam eder mi bilemeyiz ama Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm’de Özgürün ölmesinden sonra Grup ile buluşan Gazapizm’i dizinin 4. Sezon 11. Bölüm Fragmanında da elinde Uzi tipi Otomatik silahla görüyoruz.

BluTv’den yapılan açıklama şu şekilde;

Sıfır Bir “Bir Zamanlar Adana’da” 4. Sezon 11. Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı ile sizlerle! 4. Sezon 11. Bölüm ise 30 Ağustos Perşembe günü sadece BluTv’de… Takipte kalın!!!

Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı

Sıfır Bir dizisi Son yılların en popüler internet dizisi, dizi hakkında daha önce karekterler hakkında ve dizinin genel olarak konusu hakkında bilgilendirme yaptığımız şu konuyu da okuyup dizi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Sıfır Bir Adana 4. Yeni Sezon 7 Haziran’da Başlayacak – İşte Detaylar

Yorum bırak