Haberler

Sibel Ünli Neden İntihar etti?

sibel_unli_neden_intihar

Sibel Ünli Neden İntihar etti?

İstanbul Üniversitesinde okuyan, öğrenci olan Sibel Ünli Neden İntihar etti? Sibel’in intihar etmesi ne ile ilgiliydi? Yoksullukla ilgili  olduğu düşünülüyor. Sibel ile ilgili yeni gelişmeler ardı arkasına gelişiyor, ne yaşanıyor merak konusu.

Emniyet Müdürlüğü ‘Sibel Ünli niçin intihar etti?’ sorularına yanıt arıyor soruşturmayı derinleştiriyor. Son dakika haberlerine göre Sibel Ünli’nin ailesi ifade verdi, acılı ve göz yaşılı annenin ifadesinde intihar eden kızının sara hastası olduğu ve fiziksel engellerininde bulunduğunu söylediği de öğrenildi. Öte yandan babası Zeki Ünli ve ağabeyi olan Aydın Ünli acı olayla ilgili basın açıklamasında konuştu.

Peki Neden Sibel Ünli?

Ablası olan Zeynep Duman’ın da verdiği ifadesinde, kardeşi olan Sibel’in psikolojik sorunları ve platonik bir aşk sebebiyle yaşamına son vermiş olabileceğini ihtimali olduğu ve söylediği kaydedildi. Ablasının Sibel Ünli ile ilgili  kardeşi için 3 Ocak’ta polise kayıp başvurusu yaptığı bildirildi.

Babası Ne dedi ?

Öte yandan Sibel Ünli için konuşan baba Zeki Ünli ve ağabeyi olan Aydın Ünli açıklamalarda bulundu.

Güngören Köyiçi’nde yas kuruldu, burada bulunan Batmanlılar Derneği’nde de taziyeleri kabul etti. Baba Zeki Ünli, “Kızım için söyledikleri her şey yalan dolandır. Diyorlar ki, ‘bir aydır kaybolmuş’. Yalan. Bizim evimiz başka yerde de var,  Muş’ta var, Bursa’da da var, burada da var. Çalışıyorum, aylığımız çok şükür en az 10 bine kadar da var. Bu yalanı hangisi yapmıştır bilmiyorum. Böyle şeyler çok ayıp, yapılmaması gerekirdi. Bu acı günümüze yakışmayan şeyler böyle şeyler, yakışmaz” şeklinde konuştu.

Babası Ünli, “Parasızlıktan mı böyle bir şey yaptı?” sorusu sorulunca, “Yalandır, Allah’a çok şükür bizim de her şeyimiz var. Hiçbir sıkıntımız da yok, devlet de yardım ediyordu çok şükür, bursu da var. Böyle bir şey yakışmıyor bize de. Devleti kötülemek için böyle yapıyorlardır” şeklinde yanıt verdi.

İnsanın acı gününde olmaması gereken şeylerin söylendiğini ifade eden babası gerçekten kızından haberi var mıydı böyle dedi yoksa bunlar mı yalandı. Hangisi doğru hangisi yanlış hepsini ele alacağız.

Yorum bırak