Finans

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenci kredi kartı nedir, nasıl çıkarılır, diğer kredi kartlarından farkı nedir gibi bilgileri detaylı bir şekilde daha önceki yazımızda sizlere aktarmıştık. Lise veya Üniversite farketmeksizin günümüzde kimi zaman her öğrencinin ihtiyaç duyduğu bu banka ürünleri, son dönemde öğrenciler tarafından oldukça rağbet görmekte ve oldukça popüler durumda. Bankalarda öğrencilerin bu ihtiyaçlarını farketmiş durumdalar, neredeyse her dönem farklı bir bankanın öğrencilere yönelik kredi kartı ürünü piyasaya sürülüyor. Bankalar öğrencileri farklı cazip tekliflerle kendine çekmeye çalışıyor. Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Siz de kendine öğrencilere özel fırsat ve kampanyaları bulunan bir kredi kartı çıkarmak isteyen öğrenciyseniz, bu yazımızı sonuna kadar okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki ülkemizde neredeyse her bankanın öğrencilere yönelik bir kredi kartı ürünü bulunmakta. Aynı zamanda her bankanın kendisine özel öğrencilere yönelik fırsat ve kampanyalarıda bulunuyor. Gerekli araştırmayı yapıp bu ürünleri inceledikten sonra size en uygun öğrenci kredi kartına karar verebilir, öğrenciye kredi kartı veren bankalar sayesinde bu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz. İsterseniz bu bankaları hemen sizler için listelemeye başlayalım.  Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

  • Akbank – Exi26

Akbank’ın 16-26 yaş arası gençlere özel olarak çıkarmış olduğu ve gençlere yönelik kampanyalar barındıran kredi kartı ürünüdür. İlk yıl kart aidatı almamakta, diğer yıllar ise 20 Türk lirası kart aidatı almaktadır. Varsayılan limit ise değişiklik göstermektedir.

  • İş Bankası – İşte Üniversiteli

Türkiye’nin en köklü bankalarından İş Bankasının gençlere ve üniversite öğrencilerine yönelik çıkarmış olduğu kredi kartı ürünüdür. Varsayılan limiti 400 Türk lirasıdır. Kart aidatı bulunmamaktadır. Bu kredi kartını kullanan öğrenciler aynı zamanda İş Bankasının en popüler ürünlerinden biri olan Maximum kartın çoğu kampanyasından faydalanabilir.

  • Ziraat Bankası – Genç Bankkart

Ziraat Bankası’nın 18-26 yaş aralığındaki öğrenciler için çıkarmış olduğu kredi kartı ürünüdür. Aynı zamanda kredi veya burs almaya hak kazanmış üniversite öğrencilerinin banka kartlarında varsayılan olarak kullanılmaya başlanılabilir. Öğrencilik süresi devam ettiği sürece kart aidatı almamaktadır.

  • Garanti – Bonus Genç

Aynı zamanda üniversite öğrencileri tarafından en kolay verilen kredi kartı olarak anılmaktadır. Garanti Bonus Kart özelliklerinin çoğuna sahiptir. Garanti bankasının gelişmiş mobil uygulaması ve sunduğu ayrıcalıklar ile kullanımı son derece basittir.

  • TEB – ÜniversiTEB

Özellikle sosyal etkinlikler konusunda öğrencilere oldukça fazla indirim ve kampanyalar sunan, TEB bankasının öğrenciler için özel olarak hazırlamış olduğu kredi kartıdır. Sloganı gibi bol bonuslu ve ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.

Yorum bırak