Girişimcilik

Milli Piyango Sonuçları

Milli_Piyango_sonucari

Milli Piyango sonuçları

Milli_Piyango_sonucari

Milli Piyango sonuçları 1 Ocak 2020 günü sabahında yayınlanacak. Tüm ülkede milli piyango alan kişiler bin umut kuş taşa çarpar da bize çıkar diye bekliyor.

Milli Piyango Amorti Rakamları

Milli Piyango sonuçları açıklanır açıklanmaz kazanamayan adayları teselli eden son rakamalar bir nebze de olsa verilen tutarı karşılamak için alınan son rakam tutma karşılığında verilen paradır.

2020 Bilet Sorgulama

1 Ocak 2020 bilet sorgulama yaparak, bir çok kişi akşamın sabahını dört gözle bekleyerek sonuçları merak ediyor.. Peki kim, hangi talihli? Hangi şehir kazandır?

Herkesin hayali olan bir çok şey vardır. Bu hayalleri gerçekleştirmek için bir çok kişinin yüklü miktarda paraya ihtiyacı vardır. Bu parayı ha deyinde bulmak imkansız denecek kadar zordur. Bu parayı nasıl ve kimlerden isteyebiliriz ki ? Bu yüzden elimizdeki biraz parayla bir bilet değil bir hayat satın almaya çalışırız.

Paranın bize çıkma olasılığı milyonlarda bir bile değildir ama neden çıkmasın diye düşünürüz. Olasılığı hesaplayınca kazanabileceğimizi hesaplamamız yıllarımızı alır ama bir yine de bir umut belki çıkar diye bekleriz. 99999999999 bu kadar sayı arasında verilen para ve ihtimali hesaplamaya kalkışalım dedik sayıları okuyamadık. o halde bize çıkma olasılığı da ne kadar imkansız göz önünde.

Hangi şehire milli piyango çıktı ?

İstanbul ili özellikle bir çok kez kazandığından dolayı Nimet Abla önünden sürekli kuyruklar oluşmaktadır. Nüfus olarak kalabalık olan İstanbul ilimizin, daha büyük bir yüzdeliğe sahip olduğu gerçeği gözler önündedir.

Diğer illere de çıktığı görülmüştür çok kez. Kemal Sunal’ın filmini herkes izlemiştir. Talihli kazanır fakat bileti kaybeder ama bir çok kişi bir kerede akrabası eşi dostu arkadaşı kesilir. Bir çok yerden talih yağar. Biletin getirdiği para beraberinde şans, uğur, kısmet, gelecek gibi bir çok şeyi de beraberinde getirir. Fakat bir çok sorunu da beraberinde getirdiği gerçektir. O kadar parayla hangi köşede nerede başınıza ne geleceği belli değildir. Eskiden yapıp mutlu olduğunuz şeyler sizi tatmin etmeyecektir. Hayatınızın belli oranda değişmesi olasılığı vardır. Umarım size çıkar…

Yorum bırak