Haberler Teknoloji

İphone telefonlara Imeı atma nasıl yapılır?

imei atma

İphone telefonlara Imeı atma nasıl yapılır?

İphone  telefonlara Imeı atma nasıl yapılır? telefonum aniden şebeke sorunu yaşadı ve servis yok yazısı belirdi. Daha sonra telefonum ulaşılmıyor oldu. Apple servisi ile görüşme sağladıktan sonra e devlet üzerinden ımeı sorguladığımda kopyalandı yazısı belirdi. Normal şartlarda iphonelerde ımeı kopyalanmaz ve iphonelere ımeı atılmaz.

İphone Imeı sorunu

imei atma

iphone imei atma

İphone ımeı sorununu program ve başka hiç bir yolla çözemezsiniz.

İphone Imeı çözümü

İphone ımeı sadece apple servisine aldığınız telefonun faturası ile birlikte giderek btk başvuru yapıldıktan 1 ile 3 gün içerisinde kayıt sonucu, sadece şahsi telefon numaranızın üstüne açabilirsiniz. Başka hiç bir program ve çözüm denemenizi tavsiye etmiyoruz, applee şirketi eskisi gibi değil. Telefonun bataryasını bile değiştirmiyor.

İphone şebeke çekmiyor

iphone nasıl imei atılır

Günümüzde telefon almak bir hayli zorlaştı. Dolardan dolayı telefon fiyatları yükselişte gibi görünse de aslında Türk Lirasının dolar karşısındaki değer kaybından dolayı böyle görünüyor. hal böyle olunca bir asgari ücretli telefon alamaz hale geldi. bu kadar pahalıya alınan telefonların güvenlik açığı olduğu halde yok denmesi insanları mağdur ediyor.

İphone imei atma programı

İphone telefonlara imei atma programı yoktur.

İphone imei değiştirme

İphone telefonlara imei atmak suçtur. Ve güvenlikten dolayı kimse imei atamaz. ben birini gördüm attı diyenlere itibar etmeyiniz.

Okuyucudan gelenler

Arkdaşalrın demek istediği cihazı kendi adına kaydettirebilmen için yurtdışına giriş çıkış yapman gerekiyor ve yapmış biri üzerine kayıt yapman gerekiyor ve yurtdışından en fazla 2 ay önce gelmiş olunmadı gerekiyor Türkiye’ye geleli 2 ayı geçmişse kayıt edilemez. Bu süre ve koşullar değişebilir btk nın sitesinde ayrıntılara ulaşabilirsin olurda yurtdışına giriş çıkış yapmış birini bulamazsan yurtdışına gidip gelmene gerek kalmadan sana bi pasaport ayarlarız cihazı onun üzerine açabilirsin.

yeni yasaya göre telefonu ahmetin pasaportuna kayıt edeyim içindeki simkart benim hattım olsun olmuyor. Yani pasaport kimin adınaysa sim kart da onun adına olmalı. Benim demek istediğim ise, illa pasaport olmak zorunda değil. Azerbaycan Gürcistan KKTC gibi kimlikle girebildiğimiz ülkelere giriş çıkış yaparak da kayıt için gerekli olan belgeyi alabilirsiniz.

Yorum bırak