Haberler

Galatasaray – Lokomotiv Moskova Maçı Hangi Kanalda?

Galatasaray şampiyonlar ligi maçı hangi kanalda yayınlanacak sorusu günlerdir merak ile bekleniyordu. UEFA ile anlaşma henüz sağlanmasa da maçı yayınlamak üzere beiN Sports araçları Türk Telekom Arena stadına getirildi.

Şampiyonlar Ligi Maçları Yayın Hakları Hangi Kanalda?

 

Türkiye’yi Şampiyonlar liginde temsil eden Galatasaray ile Lokomotiv Moskova arasındaki mücadele beiN Sports tarafından yayınlanacak. Uzun süredir şampiyonlar ligi maçlarının hangi kanaldan yayınlanacağı merakla bekleniyordu. Şampiyonlar ligi yayın haklarını alan beiN Sports istediği taktirde Avrupa maçlarının bir tanesini TRT ile paylaşabilir. Avrupa maçları yayın haklarını alan kanal, 2023 yılına kadar tüm maçları şifreli olarak yayınlayacak. Ayrıca firma Avrupa kupları mücadelerinin internet yayınlama hakkını da elinde bulunduracak.

Rıdvan Dilmen Galatasaray maçı hangi kanalda açıklaması

NTV’nin sevilen yorumcusu Rıdvan Dilmen Galatasaray’ın şampiyonlar ligi maçı ile alakalı olarak açıklamalarda bulundu. Bein Sports kanalının maçı canlı yayınlayacağını ve bir pürüz olmadığını söyledi. Bilindiği üzere 3 yıllık yayın hakkını alan BeiN Sports Avrupa kupaları maçları için bir açıklama henüz yapmış değil.

Yorum bırak