Finans Teknoloji

Bitcoin Tekrar Yükselişe Geçti BTC için Yeni Tahminler

Bitcoin uykusundan uyandı!

17000 dolardan işlem gören dünyanın en büyük sanal parası insanları hayrette bırakmaya devam edeceğe benziyor. BTC en son 80 bine kadar yükselip herkesin ilgisini üstüne çekmişti. Milli piyangoyu kıskanarak yeniden yükselişe geçen Bitcoin, insanlara kazandıracağa benziyor. Tahmin edilebilir bir seyri olmadığı için hem riskli hemde zevkli bir hal alırken uykulara kadar girip hem kabus hemde umut oluyor.

Kısa yoldan para kazanıp zengin olmanın hayalini kuranlar için iyi bir fırsat olan sanal para,insanlara hayal kurdurmanın yanında para karşılığında insanlara zaman kazandırmak için iyi bir seçenek.Hayatlarımız az miktarda bir maaş karşılığında sürüp giderken hiç eğlenceli olmadığı kadar monoton ve sıkıcılığıyla bizleri çürütüp öldürtürken bu fırsatı kaçırmak istemeyenler bu riski göze alıp bir nebzede olsa rahat bir nefes almak için yatırım yapacaktır veya istemedikleri hayatlardan çıkmak için bir kapı olarak göreceklerdir. Buda Bitcoin’i daha değerli bir noktaya taşıyacaktır.

Santiago Bernabéu’da Bitcoin Dönemi Başladı

Dünyanın en büyük kulüplerinden olan Real Madrid’in “Santiago Bernabéu’da, BTC ile işlem yapacağı haberi gündeme düşer düşmez Bitcoin fiyatlarında gözle görülür bir atış meydana geldi ve artışın süreceği ön görülüyor.

Dünya devi Real Madrid’in stadı Santiago Bernabéu’da Gezi amaçlı yapılan turlar ve etkinlikleri düzenleyen bilet şirketi 13tickets.com, gezi ve tur biletlerinin BTC ile satışının yapılacağını açıkladı. Şuan için sadece Gezi ve turlar için kabul edilen Bitcoin, ileriki dönemlerde Maç bileti almak için de kullanılabilecek.

Moas’ın Tahiminleri Gerçekleşiyor mu?

Ronnie Moas Bitcoin Tahmini

Haftalar öncesinden böyle olacağının sinyalini vermişti Moas, yaz aylarında Bitcoin ile ilgili 5000 dolar tahmini yapan Standpoint Researchün kurucusu Ronnie Moas’tan çok konuşulacak bir tahmin daha gelmişti, Moas Bitcoin’e hedef olarak 300-400 bin dolar bandını koymuştu. Moas, “BTC benim önerdiğim seviyenin halihazırda yüzde 500 üzerinde ve ben mevcut seviyeden bir yüzde 500’lük artış daha öngörüyorum” demişti.

Moas, şöyle devam etti:

“Bence BTC için oyunun sonu 300-400 bin dolar bandı olacak ve dünyadaki en değerli para birimi haline gelecek. Dünyada sadece 21 milyon adet Bitcoin olacak ve dijital para birimi için artacak talep, fiyatları bu seviyeye çekecek.

Dünya üzerinde ne kadar altın olduğunu bilmiyorum ama ne kadar bitcoin olduğunu biliyorum. İki yıl içinde dünyada 300 milyon insanın bitcoin yatırımcısı olacağını düşünüyorum. Arz ve talep arasındaki bu dengesizlik de fiyatları yukarı itecek.”

Yorum bırak